ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

خرید تیرآهن در آذربایجان غربی به سادگی تمام | استیل باختر

خرید تیرآهن در آذربایجان غربی به سادگی تمام | استیل باختر

خرید تیرآهن در آذربایجان غربی به سبکی جدید

خیلی از افراد حوزه ساخت و ساز و یا کسانی که صنعتگر هستند و یا حتی افراد تحصیل کرده حزه ساخت و ساز و عمران ، مطمعنا با یرآهن آشنا هستند. اما لازم است تا قبل از خرید تیرآهن در آذربایجان غربی کمی با خود و کاربرد های اصلی یک تیرآهن آشنا شوند. از آنجایی که برخی از سازه های امروزی و یا حتی برخی از دستتگاه و ماشین آلات از تیرآهن بهره مند هستند ، لازم است تا با خود تیرآهن و اجزای آن آشنا شوید تا بتوانید یک خرید تیرآهن در آذربایجان غربی خوب داشته باشید.


این موضوع را در نظر داشته باشید که خیلی از افراد و مهندسان امروزی ساختمان های خود را بر پایه اسکلت تیرآهنی بنا می کنند و بسیار پر کاربرد هستند. از طرفی باید بدانید که ما چند نوع تیرآهن داریم و در حین خرید تیرآهن در آذربایجان غربی با چه سایز و نوعی از تیرآهن ها مواجه خواهیم شد. پس حتمکا این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

مرحله تولید قبل از خرید تیرآهن در آذربایجان غربی

ببینید دوستان برای تولید تیراهن از آنجایی که در ترکیب اسمی آن نیز دیده می شودی به آهن نیاز داریم. این آهن بایستی از معادن مربوطه استخراج شود و سپس برای مراحل بعد به کارخانه های ذوب آهن برده شوند. وقتی سنگ آهن مربوطه استخراج می شود ، کلی با خود ناخالصی دارد. مراحل ناخاصلی گیری سنگ آهن کمی پیچیده است و باید این را بدانید که باید با دمایی در حدود 1000 درجه سلسیوس به سنگ های مربوطه در کوره ها حرارت دهند تا بتوانند آن را ذوب کنند و سپس اقدام به جدا سازی نا خالصی و عناصر دیگر کنند.

این مرحله کمی با سختی همراه است و باید در سر هر تایم مربوطه حرارت های مورد نیاز به سنگ داده شود. از طرفی معمولا در بیشتر همین مراحل اقدام به افزودن برخی از عناسر دیگر می کنند تا استحکام آن را کم و زیاد کنند و یا حتی خواص های ضد زنگی و … ای به آهن مورد نظر دهند.

 

به عنوان مثال در بیشتر فولاد های مربوطه ، برای ساخت آن به مقدار تعیین شده ای کربن اضافه می کنند. از طرفی برخی برای اینکه به ی استیل براق و خوبی برسند ، به آن نیکل و یا کروم اضافه می کنند و اینکه باید این را نیز بدانید که در دما های مختلفی که پیش می آید ، خواص فلز بعد از سرد شدن متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگ در دمای تعیین شده مورد نظر به آهن ذوب شده منگنز اضافه کنند خاصیت مغناطیسی از آن محو می شود و کمی نیز به استحکام آن اضافه می شود.

مرحله تولید و سپس خرید تیرآهن در آذربایجان غربی

این سوال بعد از اینکه موضوع قبلی به اتمام میرسد در ذهن همه پیش می آید. ببینید دوستان مرحله تولید و سپس خرید تیرآهن در آذربایجان غربی کمی سخت است و باید از یک مرحله سنگینی بنام نوردکاری عبور کند. خیلی از فارادی که قصد خرید تیرآهن در آذربایجان غربی را دارند با خود این سوال را می کنند که مگر نورد کاری در ساخت میلگرد نیست؟ خیر دوستان؛ برای خرید تیرآهن در آذربایجان غربی باید این را بدانید که تمام محصولات این چنینی از این روش برای تولید آن استفاده شده. اما چگونه؟

 

بعد از اینکه شمش مورد نظر با ترکیبات و آلیاژ مربوطه خارج شد ، آن را به واحد تولید تیرآهن برده و سپس بهع آن حرارت می دهند تا کمی به حالت نرمی تبدیل شود. در خرید تیرآهن در آذربایجان غربی ، برای اینکه محصلی با کیفیت بالا بدست رسد باید این را در تولید رعایت کنند که در چه میزانی به شمش مروبوطه حرارت می دهند.

بعد از حرارت دادن به آن ، اقدام می کنند تا آن را از دستگاه نورد کاری عبور دهند تا شکل مربطوهر را به خود بگیرد. این شکل دهی در فرم و سایر های مختلفی است که در قسمت بعد به اینکه چند نوع تیرآهن و در چه کاربرد های تولید می شود خواهیم پرداخت.

شمش برای اینکه به چیزی تبدیل شود که بتوان خرید تیرآهن در آذربایجان غربی را شکل دهد ، باید حتما طبق استاندارد پیش رود و یک نتیجه خوب را نشان دهد. سپس بعد از خارج شدن از تیرآهن مربوطه باید آن را سرد کنند تا بتوان از آن در صنایع مربوطه استفاده کرد.

 

انواع شکل و فرم در خرید تیرآهن در آذربایجان غربی

دوستان این موضوع را در نظر داشته باشید که یک تیراهن باید شکل فرمی داشته باشد که در صنایع زیادی بتوان از آن استفاده کرد. البته سایز و قطر تیرآهن مربوطه نیز در این موضوع بسیار مهم و تاثیر گذار است و نقشه کش و معمار ساهز تمام آن ها را بایستی رعایت کند.

جان و بال :

یک تیرآهن از دو قسمت جان و بال تشکل شده که در موازای یک دیگر در یک شاخه طویل ادامه دارد هستند. در این قسمت قصد داریم به موضوع جان و بال در خرید تیرآهن در آذربایجان غربی بپردازیم.

بال : بال در واقع دو شاخه ای است که رو به روی هم دیگر مثل دو تسمه توسط جان به هم دیگر وصل شده و حکم استحکام اصلی ترین ها آن را دارند.

 

جان : جان درواقع همان ورقی است که دو لال را به صورت عمود بر آن ها به یکدیگر وصل کرده است.

این شکل و فرم از تیراهن باعث شده تا استحکام یک شاخه از آن در کاربرد های مختلف بالا باشد و بتوئان با یک مهندسی درست از آن ، آن را به شکل ها داربست و تیر های افقی عمودی به یک دیگر اتصال داد. اما کاربرد های تیرآهن و انواع به چگونه است؟

آشنایی با انواع قبل از خرید تیرآهن در آذربایجان غربی

استاندارد های فروش و خرید تیرآهن در مشهد به شکل های مختلفی است. به این شکل که نسبت به نیازی که در ساخت ساز داریم ، میزان تحمل ، اندازه ، ابعاد ، وزن و شکل و شمایل های مختلف دسته بندی می شود. در قسمت زیر تعدادی از پر کاربردترین دسته بندی های خرید تیرآهن در مشهد را برای شما دسته بندی کرده ایم.

 

 • خرید تیرآهن IPE : این مورد از خرید تیرآهن معمولی و بیشترین نوع خرید و فروش را در ایران دارد. زیرا بیشتر استاندارد های ساخت و ساز در ایران ، با تبعیت از استاندارد و خرید تیرآهن ipe است.
 • خرید تیرآهن IPB : این تیرآهن ، مصرف خیلی کمی در ایران دارد و تعداد محدودی از تولید کننده های تیرآهن از نوع استاندارد نیز تولید می کنند. خرید تیرآهن ipb به تیرآهن هاش قطع سنگین نیز معروف است.
 • خرید تیرآهن INP : این نوع از دسته بندی خرید تیرآهن ، خیلی خیلی کم است ، زیرا این محصول الا در ایران تولید نمی شود و از طریق واردات از سایر کشور ها صورت می گیرد. این تیرآهن

همچنین با کاربرد های آن ها آشنا شوید.

خیلی مهم است تا با کاربرد های خرید تیرآهن در آذربایجان غربی آشنا شوید. ببینید دوستان خرید تیرآهن در آذربایجان غربی برای صنایع زیادی بکار برده می شود. اصلی ترین کاربرد آن برای ساخت و ساز است و حتما برخی از سازه های خوب و مستحکم باید با خرید تیرآهن در آذربایجان غربی انجام شود. از طرفی این سازه های نه تنها استحکام بالایی دارند ، بلکه مانور دهی در داخل و نمای آن نیز راحت تر خواهد بود. شاید کمی هزینه ساخت آن بالا در آید، اما کلی امکانات و دسترسی ها را برای ما رقم زند.

 

البته از معایب آن نیز نبادی چشم پوشی کرد. مورد دیگری از کاربرد های آن را می توان سری کاربرد های سالن سازی و یا پل سازی مثال زد. به عنوان مثال سالن های فوتسال و ورزشی باید بدون ستون در وسط ساخته شود و حتما این ستون ها اصلی در شکل و اندازه های بزرگتری در اطراف آن کار می شود. این ستون هایی که با خرید تیرآهن در آذربایجان غربی ساخته می شود ، اسمی بنام خرپا دارند و اندازه و حجم بسیار بزرگی دارند.

نوع دیگری از کاربرد های خرید تیرآهن در آذربایجان غربی برای پل سازی است که برخی از آن ها را با تیرآهن لانه زنبوری اجرا می کنند و بسیار مستحکم تر از سایر آن ها است. حتی در قسمت های سقفی یک سازه و یا واحد و طبقه از تیراهن استفاده می شود تا نه تنها مستحکم تر باشد ، بلکه بتواند فضای خوبی برای کارکردنو اجرا پشم شیشه داشته باشد.


راه های خرید تیرآهن در آذربایجان غربی به چه صورت است؟

شما می توانید برای خرید تیرآهن در آذربایجان غربی از شرکت تامین فولاد باختر ، به سه طریق تهیه آهن آلات خود را انجام دهید.

1- به صورت خرید حضوری در فروشگاه تامین فولاد باختر

2- به صورت تلفنی و ثبت سفارش از طریق تلفن با شرکت و کارشناس مربوطه

3- ثبت سفارش و خرید تیرآهن مورد نظر از وب سایت ما یعنی تامین فولاد باختر.

به راحتی محصولات خود را در فروشگاه ما سرچ کنید و در هر تعدادی که نیاز دارید ، بعد از پرداخت و ثبت سفارش ، تا تمام پروسه جمع آوری و ارسال تیرآهن به صورت کاملا حرفه ای و ایزوله صورت گیرد.

شرکت تامین فولاد باختر ، با داشتن سابقه دیرینه در حوزه تامین و فروش آهن آلات و انواع فولاد ، در تلاش است که بهترین خدمات ، بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد تا اعتماد آن ها را جلب و مشتریانی وفادار برای خود داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین‌ها


بتن خود متراکم چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • بتن خود متراکم چیست؟

  بتن خود متراکم (SCC) بتنی است با کارایی بالا که قادر است تحت وزن خود و بدون انجام هیچ گونه عملیات متراکم ...

  علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟

  تشریح دلایل اصلی افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی و در شرایط رکودی آخرین به روز رسانی ۹۸/۱۱/۰۷ جواب : کمبود آهن ...

  میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد
 • 13
 • آگوست
 • میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد

  میلگرد چیست؟ میلگرد یا آرماتور، فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  ۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

  آدرس

  پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 41، واحد 10

  پست الکترونیک

  steelbakhtar@yahoo.com