ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

خرید آهن در مشهد

خرید آهن در مشهد

خرید آهن در مشهد

می توان به جرئت گفت که در قرن حا لحاضر ، میزان خرید آهن آلات بسیار زیاد شده و خرید آهن در مشهد به مقدار بی نظیری رشد کرده است. همین باعث شده است تا افرادی که با آهن آلات سر و کار دارند ، در حین خرید آهن آلات با مشکلات زیادی اعم از مناسب نبودن و مشکلات همانند آن بخورند. در این مقاله به طور کامل و جامع به این که اصلا آهن چیست و خرید آهن در مشهد به چه شکلی صورت می گیرد خواهیم پرداخت ، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

آشنایی با خود آهن قبل از خرید آهن در مشهد

همانطور که می دانید این متریال برای خرید آهن در مشهد به همین شکل ظاهر نشده است و با کلی مراحل را پشت سر می گذارد تا سنگ آهن استخراج شد از طبیعت ، به شکل و اشکال مختلف درآیند و تونایی استفاده آن در صنایع مختلف را داشته باشند. ناحیه و مکانی که در آن جا سنگ اهن یافت می شود ، بعد از گذشت دوره ای برای تحقیق ، شروع به به استخراج سنگ آهن از آن نقطه می کنند. سپس سنگ ناخالص استخراج شده را جهت فرو و خرید آهن در مشهد به کارخانه های ذوب آهن برده می شود تا آن را پالایش و نا خالصی هایش را جدا کنند. این پروسه در چند مرحله صورت می گیرد که به صورت خلاصه وار به آن ها اشاره ای خواهیم داشت.

بعد از اینکه سنگ آهن خام و نا خالص وارد کارخانه ذوب اهن شد ، از طریق ظروف و مخازن بزرگ و ضخیمی ، آن ها را به کوره ای منتقل می کنند و تا حد مرگ به آن حرارت می دهند. این میزان حرارت بالا باعث می شود تا تمام سن آهن در آن ها ذوب شود و عناصر و ناخالصی های زیادی را از خود به جای گذارد. در این مرحله که سنگ آهن شکل و شمایل مایع تور و درخشاین دارد ، تمام ناخالصی های آن را جدا می کنندو سپس اقدام به مرحله بعد می کنند. مرحله بعد نسبت به نوع نیاز به سنگ آهن ذوب شده یا هیچ چیزی و یا مقادیری نسبی و متوسطی به آن ها اضافه می شود. به عنوان مثال برخی کارخانه ها مستقیم آهن ذوب شده را به داخل قالب های شمش ریخته و شمش های آهنی طویلی را برای فروش آماده می کنند.

اما برخی از کارخانه های ذوب آهن با در نظر داشتن نیاز بازار و همچنین موادری که درخواست و سفارش آن شده و همچنین میزان توانایی و تجهیزات خود ، اقدام به اضافه کردن ترکیبات و فلزات دیگر به آهن ذوب شده می کنند. نکته اینجاست که همین ترکیبات باعث به وجود آمدن آلیاژ های می شود که هر کدام خواص ها و به مراتب نیزا های منحصر به فردی را برطرف می کند. حال در ادامه به طور جامع به موضوع خرید آهن در مشهد خواهیم پرداخت. البته نکته ای که حتما باید بدایند این است که برخی از کارخانه های ذوب آهن در تشکیلات خود تجهیزاتی برای شکل و فرم دهی به شمش به دست آمده ارند که نسبت به نیاز های بازار و سفارش های درخواست شده نسبت به آن ها تولید می شود. از معمول موارد و حواصل آهن و موارد خرید آهن در مشهد می توان به آیتم های زیر اشاره ای داشت :

 • انواع تیر آهن
 • انواع پروفیل مربع و مستطیل
 • انواع لوله و پایپ
 • انواع نبشی و ناودانی
 • انواع فولاد و آلیاژ های مختلف
 • انواع قوطی های کاربردی
 • انواع میلگرد و …

بیشتر بخوانید : خرید فولاد در اصفهان

خرید آهن در مشهد ، یک ماهیت و هزار  کاربرد

در این قسمت به این خواهیم پرداخت که خرید آهن در مشهد چرا زیاد است و چه کسانی و اشخاصی اقدام به خرید آهن می کنند. ببینید دوستان نکته ای که باید بدانید این است که این فلز با داشتن کاربرد زیاد و فراوانی که در صنایع امروزی دارد ، باعث شده تا جا در تمامی بیزینس ها خوش کند. در ادامه به اینکه این خرید آهن در مشهد در قالب چه کار هایی است خواهیم پرداخت و سپس به جدولی در خصوص انواع آهن آلات خواهیم پرداخت که در مشهد برای خرید آن نیز موجود هتسند.

جالب است بدانید که سهم بزرگی از خرید آهن در مشهد را این مورد اشغال کرده که به خاطربرخورداری  و ساخت و قطعات مختلف است. از همه مهم تر اینکه میزان قابل توجهی نسبت به ساخت ساز دستکاه و ماشین آلات تعلق دارد به خرید انواع شفت و لوله پولیش دیده که همه در سایز های مختلفی هستند. امروزه دستگاه های زیاید ، همچون دستگاه های بدنسازی ، دستگاه های کارگاهی و … بیشتری با این متریال ها از آهن ساخته می شود.

خیلی از کسب و کار ها و تولیدی ها و یا حتی مجری هایی هستند که میزان خرید آهن در مشهد بالایی دارند. به عنوان مثال در برخی از حوزه های ساختمان سازی و نماسازی ، میزان بسیار زیاد و قابل توجهی از آهن آلات خریداری می شود. به عنوان مثال در حوزیه ساختمان سازی خرید میلگرد ، خرید تیرآهن و … بسیار زیاد و در حوزه نما سازی و خرید قوطی و پروفیل های آهنی و تو خالی بسیار زیاد از خرید آهن در مشهد صورت می گیرد. حتی برخی از نما های ساختمانی که با کامپوزیت و یا نما سنگ رومی هستند امروزه با میزان بسیار زیاد و قبال توجهی از قوطی های آهن سر و کار دارند و از طریق آن کلاف می شوند.

بیشتر بخوانید : خرید تیرآهن

خرید آهن در مشهد انواع مختلف

خرید میلگرد میلگردها، مقاطع فولادی هستند که به شکل استوانه‌های نازک تولید می‌شوند. کاربرد اصلی این مقاطع، در صنایع ساختمانی است. احتمالا با گذر از کنار یک ساختمان نیمه‌کاره ، میلگرد آجدار به چشمتان خورده باشد. اما استفاده از میلگرد در هر صنعتی که نیاز به تولید بدنه داشته باشد ، مانند خودروسازی رواج دارد.
خرید ورق ورق فولادی، قطعه‌ای نازک از فولاد است که در ابعاد استاندارد به دست مصرف‌کننده می‌رسد. از هر نوع آلیاژ فولادی ، می‌توان تسمه هم تولید کرد. تسمه‌ه ا، یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی هستند. استفاده از آن‌ها، معمولا در بخش ظاهری محصولات کاربرد زیادی دارد.
خرید تسمه تسمه، برشی نواری‌شکل از فولاد است که وظیفه‌ی اتصال دو شَفت را به عهده دارد. استفاده از تسمه فولادی، در کاربردهایی مثل دستگاه‌های جابجایی مواد ، رواج زیادی دارد.
خرید چهارپهلو فولادی چهارپهلو فولادی، برشی میله‌ای از فولاد است. عرض و ارتفاع این مقاطع، تقریبا با هم مساوی است و طول زیادی دارند.
خرید تیرآهن استفاده از این مقطع فولادی، در صنایع عمران رواج زیادی دارد. استفاده از آهن برای افزایش مقاومت بنا، از دیرباز ، رایج بوده است. اما با استفاده از قوانین فیزیک ، اختراعی انجام شد که توانست رویای ساخت آسمان‌خراش‌ها را به حقیقت تبدیل کند. تیرآهن،‌ همان اختراع بود.
خرید نبشی  نبشی، ساختاری شبیه به تیرآهن دارد. اما به جای این که شبیه به H باشد، شبیه به L است. استفاده از این مقطع فولادی هم ، بیشتر در صنایع ساختمانی دیده می‌شود.
خرید ناودانی ناودانی هم یکی دیگر از مقاطع فولادی است که استفاده‌ی زیادی در صنعت عمران دارد. کاربرد این محصول را هم می‌توان در کنار تیرآهن و نبشی بررسی کرد. اما شکل ظاهری آن ، مانند U است.
خرید پروفیل از لحاظ لغوی ، پروفیل یعنی ثابت بودن یک مقطع ، در یک طول مشخص. در بازار محصولات فولادی، پروفیل به محصولی اطلاق می‌شود که دارای شکل و ابعاد استاندارد باشد. از این رو ، بسیاری از انواع فولاد که در بالا بررسی کردیم ، می‌تواند زیرشاخه‌ی پروفیل باشد. استفاده از پروفیل‌ها ، از ساخت درب و پنجره گرفته تا کاربردهای پیچیده‌ی صنعتی ، رواج دارد. به طور کلی ، این مقاطع فولادی را به دو دسته‌ی پروفیل صنعتی و پروفیل ساختمانی تقسیم می‌کنند.

قصد خرید آهن در مشهد را دارید؟

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر جهت خرید آهن در مشهد با ما تماس بگیرید.

شماره تماس جهت خرید آهن در مشهد :

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

عزیزانی که در شهر مقدس مشهد هستند و قصد خرید آهن در مشهد را دارند  ، به هیچ عنوان نگرانی کمبودن تنوع و موارد سایز و اندازه محصولات نداشته باشند. شرکت ما ، یعنی شرکت تامین فولاد باختر همواره  با داشتن تنوع محصولی بالا توانسته تا نسبت به سایر رقبا ، همزمان کیفیت خوب و قیمت مناسبی را نه تنها در مشهد بلکه در سایر استان ها نیز ارائه دهد. شما از طرایق زیر می توانید اقدام به خرید آهن در مشهد کنید.

1 به صورت تلفنی و ثبت سفارش از طریق تلفن با شرکت و کارشناس مربوطه

2 ثبت سفارش و خرید آهن آلات مورد نظر از وب سایت ما یعنی تامین فولاد باختر.

همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از اینکه چه محصولی نسبت به نیاز خود لازم دارید ، تا با مشاوران و متخصصان ما در این حوزه گفتگویی داشته باشید. متخصصان ما همواره بهتریمن کمک ها و راهنمایی ها را به شما در حین خرید ارائه میدهند تا بتواندی یک خرید کاملا عالی و بی عیب و نقص داشته باشید.

به راحتی محصولات خود را در فروشگاه ما سرچ کنید و در هر تعدادی که نیاز دارید ، بعد از پرداخت و ثبت سفارش ، تا تمام پروسه جمع آوری و ارسال آهن آلات به صورت کاملا حرفه ای و ایزوله صورت گیرد. شرکت تامین فولاد باختر ، با داشتن سابقه دیرینه در حوزه تامین و فروش آهن آلات و انواع فولاد ، در تلاش است که بهترین خدمات ، بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد تا اعتماد آن ها را جلب و مشتریانی وفادار برای خود داشته باشد.

بیشتر بخوانید : خرید میلگرد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین‌ها


بتن خود متراکم چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • بتن خود متراکم چیست؟

  بتن خود متراکم (SCC) بتنی است با کارایی بالا که قادر است تحت وزن خود و بدون انجام هیچ گونه عملیات متراکم ...

  علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟

  تشریح دلایل اصلی افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی و در شرایط رکودی آخرین به روز رسانی ۹۸/۱۱/۰۷ جواب : کمبود آهن ...

  میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد
 • 13
 • آگوست
 • میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد

  میلگرد چیست؟ میلگرد یا آرماتور، فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  ۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

  آدرس

  پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 41، واحد 10

  پست الکترونیک

  steelbakhtar@yahoo.com