ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

خرید تیرآهن در اهواز

خرید تیرآهن در اهواز

خرید تیرآهن در اهواز

به طور حتم می دانید که تیرآهن چه شیئی است و چه کاربردی دارد. در این مقاله به طور جامع به آن و خرید تیرآهن در اهواز پرداخته ایم. در بیشتر سازه های امروزی و حتی دستگاه و برخی تجهیزات بزرگ ، از خرید تیرآهن در اهواز زیاد صحبت می شود. اهواز یکی از مراکز تولید و ساخت و ساز در کشور است. پس باید خرید تیرآهن در اهواز نیز زیاد باشد. از این رو باید با انواع خرید تیرآهن در اهواز و نوع خرید آن نیز آشنا شویم. به طور کلی نیاز است تا به این موضوع خیلی خوب اشاره شود تا بتوانیم با انواع تیرآهن آشنا شویم و از طرفی بتوانیم خرید خوب و مناسبی را داشته باشیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

خرید تیرآهن در اصفهان

آشنایی با ساختار و کاربرد قبل از خرید تیرآهن در اهواز

از آنجایی که یکی از پر مصرف ترین محصولات فلزی نه تنها در ایران ، بلکه در کل جهان ، تیرآهن است ، میتوان خیلی راحت متوجه شد سهم بزرگ از خرید و فروش در قرن حال حاضر را نیز دارد. از این رو نیاز است تا برای ساخت و ساز ، مخصوصا ساختمان هایی با پایه و اسکلت آهنی ، از تیرآهن هایی با حجم زیاد تهیه شود. همینطور بعد از خرید تیرآهن در اهواز ، نیاز است تا حتما طبق نقشه که معمار و نقشه کش می دهد ، و اصولی که برای استفاده از تیرآهن وجود دارد ، ساختمان نیز با آن ساخته شود.

تیرآهن ها ، مقاطعی طولی هستند که با استفاده از تکنیک ها ، شیوه ها و گذراندن مراحل زیاد ، در شکل ، اندازه و کاربرد های متفاوت تولید می شود. حال نسبت به نقشه معمار ، یا دستگاه و چیزی که قرار است ساخته شود ، و نسبت به نیاز ، باید خرید تیرآهن در اهواز صورت گیرد. از همه مهم تر نیاز است که این را بدانید تیرآهن را اصلا چگونه می سازند و اصلا به چه شکل هایی هستش. در ادامه اشاره جامعی نسبت به این موضوع خواهیم داشت.

تولید برای فروش و خرید تیرآهن در اهواز

مراحل تولید تیرآهن کمی زیاد است اما اگر بخوایم به آن خلاصه وار بپردازیم باید ادامه متن را مطالعه کنید. اول شمش آهنی که از کارخانه ذوب آهن تولید می شود ، به بخش ساخت تیرآهن برده می شود و به آن حرارت داده می شود تا سرخ و سرخ و بسیار نرم و انعطاف پذیر شود. سپس آن را وارد قالب و دستگاه نورد کار می کنند تا به شکل یک ورق و تیر های مربوطه درآید. این تولید در انواع و شکل ها و سایز های متفاوت انجام می شود. زیرا خرید تیرآهن در اهواز برای سازه های متفاوت و کاربرد های زیادی استفاده می شود. از همین جهت تولید تیرآهن نسبت به سایر آهن آلات و … به خاطر بزرگی و ممهم بودن آن ، سخت تر ، طولانی تر و وقت گیر تر است. اما باید این را در نظر داشت که تیرآهن های موجود متفاوت هستند و نسبت به مدل های متفاوت آن ، زمانی که برا هر مدل صرف می شود تا ساخته شود نیز متفاوت خواهد بود. اما در ادامه خواهیم پرداخت که اجزای تیرآهن چیست و چه کاربردی دارد.

خرید تیرآهن در اصفهان

جان و بال ساختار اصلی تیرآهن

اگر حین خرید تیرآهن در اهواز ، دقت داشته باشید متوجه می شود که تیرآهن از سه مقطع ساخته شده است و دو مقطع آن به صورت موازی و رو به روی هم هستند. اکثر تیرآهن ها به شکل حرف H است. اگر به حرف H دقت کنید می بینید که سمت چپ و سمت راست آن دو مقطع دارد. این دو قطعه توسط یک میانه بین آن ها که جان نام دارد آن ها را نصب و به هم متصل می کند. حال اگر شما یک شاخه سویل تیرآهن را از روبه رو نگاه کنید کاملا داستان را متوجه می شوید. این سه مقطع توسط نوردکاری ساخته و ایجاد می شود.

بیشترین کاربرد از خرید تیرآهن در اهواز چیست؟

کاربرد و خرید تیرآهن ، نسبت به استاندارد های و نیاز های سازه مورد استفاده است. در قسمت قبل به شما گفتیم که مقاطع یک تیرآهن به طور معمول چیست و اینکه این موارد از خرید تیرآهن بیشتر در ساخت سازه هایی چون ساختمان سازی و پل سازی کاربرد دارد. با خرید تیرآهن و استفاده آن در سازه ، در جهت انتقال نیرو های برشی و خمشی است که به سازه وارد می شود. با این کار از فروپاشی سازه جلوگیری می شود و به استحکام آن چند برابر اضافه می شود. بیشترین کاربرد خرید تیرآهن را در قسمت زیر برای شما نوشته ایم.

 • ستون ، خرپا
 • نعل ساختمان
 • پوشش سقفی
 • پل‌های لانه زنبوری

 

هر کدام از این موارد به ترتیب به این شکل هستند که ، از خرید تیرآهن برای ساخت خرپا هایی در سازه هایی خاص استفاده می شود. به عنوان مثال در سالن های ورزشی بزرگ مسقف ، از ستون ها و خرپا ها برای نگهداری سازه و استحکام آن مورد استفاده شده.

در بیشتر سازه های مستحکم و برج های بلند ، از اسکلت لندی های فلزی و تیرآهنی استفاد شده. خرید تیرآهن در اهواز در اولین مرحله برای ساختمان سازی است که برای ستون های اصلی آن از تیرآهن استفاده می شود. در برخی از سایر سازه هایی چون سالن های ورزشی نیز از تیرآهن به شکل خرپا استفاده می شود که در اطراف سالن کاشته می شود و از طریق معماری که برای آن ها انجام شده اتصالات را محکم می سازند.

خرید تیرآهن در اصفهان

در برخی از سازه ها برای اینکه ساختمان در جای خود خوب کوبیده و کاشته شود ، اقدام به استفاده از نعل ساختمان می کنند که این کار را فقط تیرآهن انجام می دهد. با این کار ساختمان مثل میخی رولبورت شده به داخل بتن ، محکم می شود و از لغذش جلوگیری می کند.

در بسیار از همین ساختمان ها و سالن ها و سوله هایی که با خرید تیرآهن در اهواز صورت می گیرد. از تیرآهن نیز برای پوشاندن سقف جهت اموری پشم شیشه و … انجام می شود تا هم اسحکام بین ستون ها بیشتر شود و هم بتوانند یک پوشش سقفی محکم و عالی و آراسته داشته باشند.

برخی از سازه هایی چون پل ها ، از تیرآهن های لانه زنبوری استفاده می شود. این نوع تیرآهن با داشتن 6 ضلعی هایی در خود ، باعث می شود تا تحمل باری ، فشاری و … بیشتری داشته باشد. در برخی از ساختمان ها نیز از خرید تیرآهن زنبوری در اهواز صورت می گیرد. می توان ساختمان ها سازمانی و برج ها اشاره کرد که نمونه بسیار آشنا آن برج های علائدین است.

انواع مدل مختلف از خرید تیرآهن در اهواز

تیرآهن ها همواره با دسته بندی ها و استاندارد های متفاوتی در کارخانه ها تولید و برای مصارف زیادی در بازار به فروش میرسد. از این رو به چند مدل از تیرآهن ها خواهیم پرداخت.

خرید تیرآهن در اهواز ، مدل IPE : این مدل تیرآهن از معروف ترین و پر تولید و مصر ترین تیرآهن در کشور است. بیشتر استاندارد های ساخت و ساز فلزی با تیرآهن در کشور ما از این استاندارد پیروی می کند.

خرید تیرآهن در اهواز ، مدل IPB : این تیرآهن به تیرآهن قطعه سنگین نیز معروف است که تعداد خیلی محدودی از کارخانه های ایران اقدام به ساخت آن می کنند. زیرا این استاندادر در تیرآهن ها و استفاده آن در کشور بسیار کم است.

خرید تیرآهن در اصفهان

خرید تیرآهن در اهواز ، مدل INP : این مدل که یکی از خاص ترین نوع تیرآهن است ، اصلا در کشور ما تولید نمی شود و مقدار و میزان بسیار محدودی از صنایع از آن استفاده می کنند. برای استفاده از نوع تیرآ]ن نیاز است تا از کشور های تولید کننده خریداری و توسط کشتی به کشور منتقل شود.

موارد تاثیر گذار بر قیمت و خرید تیرآهن در اهواز چیست؟

در قسمت زیر تعدادی از پارامتر هایی که در قیمت تیرآهن تاثیر گذار هستند را آماده کرده ایم. این موارد را با تغییر در هر یک از آن ها قیمت مجموع مقداری که قصد خرید تیرآهن دارید نیز متغیر می شود. :

 • نرخ دلار
 • وزن تیرآهن
 • برند تیرآهن
 • کیفیت تیرآهن
 • استاندارد
 • قیمت شمش
 • نوسانات ارزی دلار
 • و …

خرید تیرآهن

راه های خرید تیرآهن در اهواز به چه صورت است؟

شما می توانید برای خرید تیرآهن در اهواز ، از شرکت تامین فولاد باختر ، به سه طریق تهیه آهن آلات خود را انجام دهید.

1- به صورت خرید حضوری در فروشگاه تامین فولاد باختر

2- به صورت تلفنی و ثبت سفارش از طریق تلفن با شرکت و کارشناس مربوطه

3- ثبت سفارش و خرید تیرآهن مورد نظر از وب سایت ما یعنی تامین فولاد باختر.

به راحتی محصولات خود را در فروشگاه ما سرچ کنید و در هر تعدادی که نیاز دارید ، بعد از پرداخت و ثبت سفارش ، تا تمام پروسه جمع آوری و ارسال تیرآهن به صورت کاملا حرفه ای و ایزوله صورت گیرد.

شرکت تامین فولاد باختر ، با داشتن سابقه دیرینه در حوزه تامین و فروش آهن آلات و انواع فولاد ، در تلاش است که بهترین خدمات ، بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد تا اعتماد آن ها را جلب و مشتریانی وفادار برای خود داشته باشد.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در خرید تیرآهن در اهواز با ما تماس بگیرید.

شماره تماس جهت خرید تیرآهن در اهواز :

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ |02122556161
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین‌ها


بتن خود متراکم چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • بتن خود متراکم چیست؟

  بتن خود متراکم (SCC) بتنی است با کارایی بالا که قادر است تحت وزن خود و بدون انجام هیچ گونه عملیات متراکم ...

  علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟

  تشریح دلایل اصلی افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی و در شرایط رکودی آخرین به روز رسانی ۹۸/۱۱/۰۷ جواب : کمبود آهن ...

  میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد
 • 13
 • آگوست
 • میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد

  میلگرد چیست؟ میلگرد یا آرماتور، فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  ۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

  آدرس

  پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 41، واحد 10

  پست الکترونیک

  steelbakhtar@yahoo.com