ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

خرید آهن در تهران

خرید آهن در تهران

خرید آهن در تهران

از مهم ترین و پر استفاده ترین عنصر موجود در طبیعت که کاربرد بسیار زیاید در صنایع امروزی دارد ، می توان به آهن اشاره کرد. خرید آهن در تهران یک مشکل اساسی برای اشخاصی است که میخواهند یک قیمت مناسب و کیفیت خوبی را در خرید خود داشته باشند است. این عنصر از مهم ترین خواصی که برای ساخت ساز نیاز است را دارد. اما لازم به ذکر است که آهن به این شکلی که در تصاویر و یا بیرون میبینید در طبیعت یافت نمی شود. آهن موجود در بازار بسیار مراحل زیادی را طی کرده تا به این روز درآمده و قابل استفاده شده. وگرنه نه از بابت استحکامی و شکل و فرم ، هیچ کاربردی جز ایجاد  سنگینی ندارد. در ادامه قبل از اینکه به انواع آهن آلات از خرید آهن در تهران بپردازیم ، به موضوع اینکه این آهن به چه شکل بدست می آید و در کجاها استفاده می شود خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله فوق العاده همراه باشید.

خرید آهن در تهران

مهم است بدانید که آهن به شکل طبیعی در طبیعت با ناخاصلی های زیادی یافت می شود و باید آن را پالایش و ذوب کرد تا بتوان به عنصر و آلیاژ های دلخواه خود رسید. در این مرحله بعد از اینکه سنگ آهن مورد نظر را از معادن مربوطه بیرون کشیدند ، آن ها با کامیون ها مخصوص به مراکز و کارخانه ذوب آهن میبرند. در این مرحله سنگ آهن ها را با دادن حرارت بیشینه به آن ، مرحله ذوب آن را انجام می دهند ، و سپس بعد از اینکه به رقیقی یک مایع قرمز و سرخ جوشان شد ، ناخالصی های موجود را جدا می کنند.

حال با ریختن ترکیب مایع تور به داخل قالب ها مربوطه ، آهن خالص مورد نظر بدست می آید. در نظر داشته باشید معخمولا ترکیباتی جزئی از کربن در آهن وجود دارد که کمی استحکام بالایی داشته باشد. اما این میزان باعث نشده تا آن را ضد اکسید و یا آلیاژ خاصی بکند؛ در صورت نیاز آن را با عناصر دیگر جدول تناوبی ذوب و سپس آلیاژ مورد نظر را با خاصیت منحصر به فرد خود بدست می آورند.

خرید آهن در تهران

حال بعد از اینکه شمش های بزرگ آهنی از کوره خارج شدند ، نوبت به به این می رسد که آن ها را برای فرآوری به کارخانه های مربطوه برده تا برای هر نوع صنعت و کاربرد ، آن را فرآوری کنند. این پروسع تا چند کارگاه اداه دارد تا محصول مودر نظر جهت خرید آهن در تهران حاظر و آماده شود. اما نکته این جاست که بیشترین کاربرد خرید آهن در تهران چه صنایع و خریدارانی است. در ادامه به بیشتری مواردی که جهت خرید آهن در تهران مراجعه می شود خواهیم پرداخت.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر جهت خرید آهن در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تماس جهت خرید آهن در تهران :

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱22556161

موادر مهم خرید آهن در تهران

تهران که یکی از اصلی ترین گلوگاه های ساخت و تولید انواع تجهیزات ، دستگاه ها ، ماشین آلات و … است ، همواره خرید آهن در تهران نیز بسیار پر سر و صداست. اما در چه حوزه هایی و برای چه کار هایی در تهران خرید آهن صورت می گیرد؟ به عنوان مثال در بریخ تولیدی های منابع و مخزن های دارو سازی و یا مخزن های معمولی از ورق های آهن ، لوله و کار های پایپینگ ، خرید آهن نیز زیاد است.

خرید آهن در تهران

در برخی تولیدی هایی که ساخت قطعات دارند و باید قطعات خاصی را تراش دهند ، از قطعه های آهنی مکعبی و یا استوانه ای نیز بسیار کاربربرد دارد. خرید آهن در تهران نیز به شکل هایی مثل شفت و لوله های پولیش دیده نیز انجام می شود. در بیشتر دستگاه های امروزی به خصوص ماشین آلات صنعتی و یا حتی دستگاه تمرین بدنسازی از شفت ها به مقدار بسیار زیادی خریداری و استفاده می شود.

در حوزه ای دیگری که فعال در ساخت انواع تریلی ها ، ترانزیت ها هستند نیز خرید آهن در تهران نیز کمی بازارش داغ تر می شود. بسیار از کشنده های امروزی از آهن هایی با خواص و توانایی های متفاوتی جهت ساخت محل بار استفاده می شود. با در برخی امور دیگر مثلا ساخت تابل برق ها و یا کابینت ها رَگ و صنعتی ، از ورقه های آهنی بسیار زیاد استفاده می شود. در برخی از حوزه های صنعتی ، زیبا سازی ساختمان ، تابلو های تلیغاتی و … از آهن به شکل پروفیل های قوطی شکل نیز بسیار خرید می شود. مثلا قوطی های مربع و مستطیلی شکل از سایز های 10 میلی متر به بالا.

در برخی از بیزینس ها نیز از انواع مختلفی آهن همچون ناودانی ، نبشی و … استفاده می شود. ولی پر کاربردترین و پر فروش ترین آن ها ، برای حوزه ساختمان سازی است که بیشترین خرید آهن در تهران ، متعلق به نوع میلگرد و تیرآهن است. در خود این سازه های از آهن به شکل ها مختلفی نیز استفاده می شود. مثلا در نما سازی کامپوزیت برخی سازه ها ، از نبشی و ناودانی و قوطی بسیار زیاد استفاده می شود. و یا در برخی نما سنگ های رومی نیزا است تا برخی قسمت ها با قوطی های آهنی بشند و سپس اقدام به پر کردن با متریال های مورد نظر شود.

خرید آهن در تهران

خرید آهن در تهران انواع مختلف

خرید میلگرد میلگردها، مقاطع فولادی هستند که به شکل استوانه‌های نازک تولید می‌شوند. کاربرد اصلی این مقاطع، در صنایع ساختمانی است. احتمالا با گذر از کنار یک ساختمان نیمه‌کاره ، میلگرد آجدار به چشمتان خورده باشد. اما استفاده از میلگرد در هر صنعتی که نیاز به تولید بدنه داشته باشد ، مانند خودروسازی رواج دارد.
خرید ورق ورق فولادی، قطعه‌ای نازک از فولاد است که در ابعاد استاندارد به دست مصرف‌کننده می‌رسد. از هر نوع آلیاژ فولادی ، می‌توان تسمه هم تولید کرد. تسمه‌ه ا، یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی هستند. استفاده از آن‌ها، معمولا در بخش ظاهری محصولات کاربرد زیادی دارد.
خرید تسمه تسمه، برشی نواری‌شکل از فولاد است که وظیفه‌ی اتصال دو شَفت را به عهده دارد. استفاده از تسمه فولادی، در کاربردهایی مثل دستگاه‌های جابجایی مواد ، رواج زیادی دارد.
خرید چهارپهلو فولادی چهارپهلو فولادی، برشی میله‌ای از فولاد است. عرض و ارتفاع این مقاطع، تقریبا با هم مساوی است و طول زیادی دارند.
خرید تیرآهن استفاده از این مقطع فولادی، در صنایع عمران رواج زیادی دارد. استفاده از آهن برای افزایش مقاومت بنا، از دیرباز ، رایج بوده است. اما با استفاده از قوانین فیزیک ، اختراعی انجام شد که توانست رویای ساخت آسمان‌خراش‌ها را به حقیقت تبدیل کند. تیرآهن،‌ همان اختراع بود.
خرید نبشی  نبشی، ساختاری شبیه به تیرآهن دارد. اما به جای این که شبیه به H باشد، شبیه به L است. استفاده از این مقطع فولادی هم ، بیشتر در صنایع ساختمانی دیده می‌شود.
خرید ناودانی ناودانی هم یکی دیگر از مقاطع فولادی است که استفاده‌ی زیادی در صنعت عمران دارد. کاربرد این محصول را هم می‌توان در کنار تیرآهن و نبشی بررسی کرد. اما شکل ظاهری آن ، مانند U است.
خرید پروفیل از لحاظ لغوی ، پروفیل یعنی ثابت بودن یک مقطع ، در یک طول مشخص. در بازار محصولات فولادی، پروفیل به محصولی اطلاق می‌شود که دارای شکل و ابعاد استاندارد باشد. از این رو ، بسیاری از انواع فولاد که در بالا بررسی کردیم ، می‌تواند زیرشاخه‌ی پروفیل باشد. استفاده از پروفیل‌ها ، از ساخت درب و پنجره گرفته تا کاربردهای پیچیده‌ی صنعتی ، رواج دارد. به طور کلی ، این مقاطع فولادی را به دو دسته‌ی پروفیل صنعتی و پروفیل ساختمانی تقسیم می‌کنند.

خرید آهن

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر جهت خرید آهن در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تماس جهت خرید آهن در تهران :

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱22556161

راه های خرید آهن در تهران به چه صورت است؟

شما می توانید برای خرید آهن در تهران از شرکت تامین فولاد باختر ، به سه طریق تهیه آهن آلات خود را انجام دهید.

1- به صورت خرید حضوری در فروشگاه تامین فولاد باختر

2- به صورت تلفنی و ثبت سفارش از طریق تلفن با شرکت و کارشناس مربوطه

3- ثبت سفارش و خرید آهن آلات مورد نظر از وب سایت ما یعنی تامین فولاد باختر.

به راحتی محصولات خود را در فروشگاه ما سرچ کنید و در هر تعدادی که نیاز دارید ، بعد از پرداخت و ثبت سفارش ، تا تمام پروسه جمع آوری و ارسال آهن آلات به صورت کاملا حرفه ای و ایزوله صورت گیرد.

شرکت تامین فولاد باختر ، با داشتن سابقه دیرینه در حوزه تامین و فروش آهن آلات و انواع فولاد ، در تلاش است که بهترین خدمات ، بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد تا اعتماد آن ها را جلب و مشتریانی وفادار برای خود داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین‌ها


بتن خود متراکم چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • بتن خود متراکم چیست؟

  بتن خود متراکم (SCC) بتنی است با کارایی بالا که قادر است تحت وزن خود و بدون انجام هیچ گونه عملیات متراکم ...

  علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟

  تشریح دلایل اصلی افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی و در شرایط رکودی آخرین به روز رسانی ۹۸/۱۱/۰۷ جواب : کمبود آهن ...

  میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد
 • 13
 • آگوست
 • میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد

  میلگرد چیست؟ میلگرد یا آرماتور، فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  ۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

  آدرس

  پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 41، واحد 10

  پست الکترونیک

  steelbakhtar@yahoo.com