ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

خرید انواع میلگرد

خرید انواع میلگرد

خرید انواع میلگرد بر اساس نوع و کاربرد

در خرید میلگرد باید این را در نظر داشته باشید هر کدام از آن ها بر اساس نیازی خاص ساخته شده اند. پس باید دقتداشته باشید که در کدام قسمت های یک سازه و بتن آن استفاده کنید تا بعدا دچار اشتباهات جبران ناپذیر نشوید. در ادامه کاربرد های میلگرد را که از آن برای ساختمحصولاتی که در سازه استفاده می شود را نام برده ایم :

 • خرید میلگرد راستا : این نوع از میلگرد بیشتر در فونداسیون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد تا استحکام کششی آن را افزایش دهد.
 • خرید میلگرد سنجاقی : خرید این میلگرد سنجاقی ، همانطور که از اسمش پیداست ، سنجاقی است و برای استحکام سازی و برش در بتن را دارد. ای نوع میلگرد بیشتر در مقاطع طولی خاموتمورد استفاده قرار می گیرد.
 • خرید میلگرد خاموت : خرید میلگرد و خاموت سازی آن در جهت این است که میلگرد های طولی را از شکم دادن و وِلو شدن آن جلوگیری کند و از طرفی به استحکام کلی سازه بیفزاید.
 • خرید میلگرد خرک : ساخت این مورد با میلگرد برای بتن‌ریزی کف سازه‌ها و فونداسیون است ، که به صورت دو شبکه متوالی افقی در داخل قالب سازه استفاده می‌شود.
 • خرید میلگرد رکابی : از محصول میلگرد رکابی برای نگه داشتن مقاطع طولی در دیوا ها به کار می رود تا استحکام بیشتری داشته باشد.
 • خرید میلگرد ادکا : از این مدل از قطعات ساخته شده از میلگرد برای تحمل نیرو های برشی و تکیه گاه تیر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید میلگرد

خرید انواع میلگرد بر اساس ضخامت آن

میلگرد ها بر اساس معیار های مختلفی به فروش می رسند و هر کدام از این معیار های نشان دهنده این است که تحمل این نوع میلگرد چقدر است و در کجا مورد استفاده می توان قرار داد است. در این قسمت می خواهیم خرید میلگرد را از نظر ضخامت مورد برسی قرار دهیم.

 1. سایز 5/5
 2. سایز 6/5
 3. سایز 8
 4. سایز 10
 5. سایز 12
 6. سایز 14
 7. سایز 16
 8. سایز 18
 9. سایز 20
 10. سایز 22
 11. سایز 24
 12. سایز 26
 13. سایز 28
 14. سایز 30
 15. سایز 32

خرید میلگرد

در خرید میلگرد در هر کدام از سایز های بالا نیاز به توضیح است که موارد شماره های 1 و 2 به شکل های توپی و یا کلاف بسته بندی می شود. شماره 3 و 4 به شکل شاخه ای و کلاف بسته بنید می شود و شماره های 5 الی 15 همه به شکل شاخه های 12 متری بسته بندی می شود. البته این را در نظر داشته باشید که بسته بندی به شکل های مختلفی چون متراژ هایی از 1 تا 11 متری انجام می شود و یا در شاخه های نصف نیز می توان خرید میلگرد انجام داد. که اصولا میلگرد نرمال نامیده می شوند.

خرید انواع میلگرد طبق استاندارد ها

خرید میلگرد نیز بعد از اینکه به چه مقدار و نوعی از آن نیاز داریم را می توان از طریق استاندارد ها نیز مقایسه و خرید کرد. همواره افراد زیادی هستند که از  طریق این میعار ها خرید میلگرد خود را انجام می دهند. در قسمت زیر به برخی از این معیار ها در خرید میلگرد پرداخته ایم.

 • خرید میلگرد A1:در خرید میلگرد با معیار A1 آن را به میلگرد نرم می شناسند. کم بودن کربن در ترکیب شیمیایی آن باعث شده تا به راحتی در هر صنایع از میلگردهایی که نیاز به خم شدن راحت دارند ، استقبال شدید شود. این نوع ملگرد از هیچ نوع عاج و دنده ای در آن به کار نرفته است.
 • خرید میلگرد A2: اخرید میلگرد با استاندارد A2 بیشتر در خاموت کاری کاربرد دارد. از طرفی این نوع ملگیرد با داشتن عاج های یک دست در یک جهت و با نظم ، باعث شده تا در مقاطع مهم و چسبندگی در بتن گوشزد باشد.
 • خرید میلگرد A3: این نوع میلگرد از خمش پذیری کمتری برخوردار است و به میلگرد جناق دارد معروف است زیرا در جهت معین و یک سو از عاج هایی مانند جناق به کار رفته است. استحکام بالای این استاندارد و معیار از خرید میلگرد گوشزد است.
 • خرید میلگرد A4: همانند مورد قبلی این نوع میلگرد از عاج های جناق دار ، اما در خلاف جهت یکدیگر هستند. استحکام این میلگرد بالا و خمش پذیری آن بسیار پایین و حتی از موارد قبلی قیمت بالاتری را در خرید میلگرد به خود اختصاص داده است.

خرید میلگرد

راه های خرید میلگرد به چه صورت است؟

شما می توانید برای خرید میلگرد از شرکت تامین فولاد باختر ، به سه طریق تهیه آهن آلات خود را انجام دهید.

1- به صورت خرید حضوری در فروشگاه تامین فولاد باختر

2- به صورت تلفنی و ثبت سفارش از طریق تلفن با شرکت و کارشناس مربوطه

3- ثبت سفارش و خرید میلگرد مورد نظر از وب سایت ما یعنی تامین فولاد باختر.

به راحتی محصولات خود را در فروشگاه ما سرچ کنید و در هر تعدادی که نیاز دارید ، بعد از پرداخت و ثبت سفارش ، تا تمام پروسه جمع آوری و ارسال میلگرد به صورت کاملا حرفه ای و ایزوله صورت گیرد.

شرکت تامین فولاد باختر ، با داشتن سابقه دیرینه در حوزه تامین و فروش آهن آلات و انواع فولاد ، در تلاش است که بهترین خدمات ، بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد تا اعتماد آن ها را جلب و مشتریانی وفادار برای خود داشته باشد.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در خرید میلگرد با ما تماس بگیرید.

شماره تماس جهت خرید میلگرد :

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱22556161

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین‌ها


بتن خود متراکم چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • بتن خود متراکم چیست؟

  بتن خود متراکم (SCC) بتنی است با کارایی بالا که قادر است تحت وزن خود و بدون انجام هیچ گونه عملیات متراکم ...

  علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟

  تشریح دلایل اصلی افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی و در شرایط رکودی آخرین به روز رسانی ۹۸/۱۱/۰۷ جواب : کمبود آهن ...

  میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد
 • 13
 • آگوست
 • میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد

  میلگرد چیست؟ میلگرد یا آرماتور، فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  ۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

  آدرس

  پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 41، واحد 10

  پست الکترونیک

  steelbakhtar@yahoo.com