ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

خرید فولاد در کرمانشاه

خرید فولاد در کرمانشاه

خرید فولاد در کرمانشاه

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ، ساخت و ساز نیز پیشرفت چشم گیری داشته و باعث شده که خرید فولاد در کرمانشاه که یکی از قلب ها ساخت و ساز افزایش پیدا کند. فولاد از مواد های اولیه ای است که به شکل های مختلفی و مشخصاتی خاص  به فروش می رسد و هر شخص و ارگانی برای کار خاصی در نقطه ای خاص از آن استفاده می کند. حال این فلز مستحکم را باید بیشتر بشناسیم تا بتوانی یک خرید فولاد در کرمانشاه خوبی داشته باشیم و با خواص و انواع آن بهتر و بیشتر آشنا شویم.

مرحله اول قبل از خرید فولاد در کرمانشاه ، آشنایی با انواع فولاد

همانطور که می دانید و حتما هم همینطور است ، فولاد از چندین دسته بندی ایجاد شده. حین تولید فولاد از آهن با ترکیب آن به مقادیر زیادی از کربن و سایر عناصر ، بعد از سرد شدن و گذشتن از چند مرحله فولاد بدتس می آید. اما باید در نظر داشته باشید که فولاد در چند نوع مختلفی تولید و در بازار عرضه می شوند. می توان گفت که دستنه بندی اولیه و تخصصی که حین خرید فولاد در کرمانشاه به چشم میخورد این نوع دسته بندی می باشد که با میزان کربن در آن آلیاژ دسته بندی می شود. دسته بندی به شرح زیر است.

خرید فولاد در کرمانشاه مدل کم کربن : این نوع از فولاد که اگر قصد خرید آن را کنید ، باید بدانید که میزان ترکیب کربن در آلیاژ مربوطه 20 الی 25 صدم درصد است. این میزان باعث شده تا جوشکاری آن نیز راحتر باشد و بیشتر این فلز را از آهن و ترکیبات دیگر تشکیل دهد. باید بدانید که بیشترین خرید فولاد در کرمانشاه از این نوع فولاد است و در صنعت ساختمان سازی و همچنین خودرو سازی کاربرد فراوانی دارد.

خرید فولاد در کرمانشاه مدل کربن متوسط : این نوع از فولاد از جوش پذیری نسبتا سختری بهره مند است و دلیل آن هم همانطور که از اسم آن پیداتس ، کربن نسبت بیشتری نسبت به مدل قبلی دارد؛ میزان کربن آن بین 25 تا 60 صدم درصد می باشد و خواص فیزیک بیشتر  و خواص مکانیکی بهتری به سازه ها و مواردی که از آن استفاده بشود می دهد. به عنوان مثال استحکام بسیار خوبی در ساخت و استفاده ریل راه آهن استفاده می شود. همچنین میل لنگ خودرو نیز به همین شکل از این آلیاژ استفاده می شود.

خرید فولاد در کرمانشاه مدل پر کربن : خب این نوع از فولاد که از انواع کم کاربرد و مستحکیم است ، همانطور که از اسمش پیداست ، میزان زیاید از کربن در این آلیاژ بکار رفته است. این میزان در این آلیاژ 0.65 ال 1.6 دهم درصد در کل آلیاژ است و خب نسبتا خیلی میزان زیاد است که همین مقدار باعث شده جوش پذیری این فولاد نیز سخت شود. استحکام این فولاد بسیار بالاست و خرید فولاد در کرمانشاه از مدل پر کربن برای کار هایی چون استاده به عنوان تیر و یا اره هایی خاص و برنده بکار برده می شود.

بیشتر بخوانید : خرید آهن در مشهد

خرید فولاد در کرمانشاه ، مرحله بعدی از دسته بندی فولاد

دسته بندی قبلی که یک دسته بندی ساده از میزان کربن بود ، حال این دسته بندی کمی گسترده تر شده و به طریق خواص های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. دسته بنید ها برای هر کار متفاومت است که تعدادی از آن ها برای شما ممکن است آشنا و برخی از آن ها تازه به گوشتان خورده باشد. در این قسمت به برخی از آن ها اشاره کرده ایم و برخی از آن ها نیز توضیح داده ایم تا شما با خرید فولاد در کرمانشاه بیشتر آشنا شوید. پس حتما ادامه مطلب را دنبال کنید. انواع فولاد :

 1. خرید فولاد ضد مغناطیس در کرمانشاه
 2. خرید فولاد ضد زنگ در کرمانشاه
 3. خرید فولاد ساختمانی در کرمانشاه
 4. خرید فولاد ابزار در کرمانشاه
 5. خرید فولاد جوشکاری در کرمانشاه
 6. خرید فولاد ورق سازی در کرمانشاه
در صورت نیاز و اقدام به خرید فولاد در کرمانشاه می توانید از قبل نسبت به آیتم ها و محصولات مورد نظر خود ، اسعلام موجود و قیمت داشته باشید. شماره تماس های ما در زیر درج شده تا بتوانید سریعا با ما تماس گرفته و محصولات خود را اسعلام و در صورت تمایل خریداری کنید.
بیشتر بخوانید : خرید تیرآهن در اهواز

شماره تماس جهت خرید فولاد در کرمانشاه

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | 02122556161
 1. خیلی از تولیدی های ظروف خانگی و آشپیز خانه ، اقدام به خرید فولاد در کرمانشاه می کنند. حال برخی باید از فولاد ضد مغناطیس برای این مورد استاده کنند تا در حین استفاده ظرف و یا وسیله مورد نظر برای تهیه غذا و یا هر چیزی دیگری ، به مشکلی نخورند. نکته این جاست که این مشکل فقط با مقداری ترکیب عنصر منگنز حل می شود و خاصتی اهن ربایی و مغناطیسی از فولاد و آلیاژ ما تا میزان چشمگیری از بین می رود.
 2. خرید فولاد ضد زنگ در کرمانشاه : از اصلی مواردی که بیشتر افراد با آن ها آشنا هستند این است که آهن پس از گذشت مدتی اکسیدمی شود و زنگ می زند. حال برای اینکه این مودر از بین بروند و بتوان از فلز و آلیاژی با خواص جدید تولید و استفاده شود ، به ترکیبات آن مولیبدن ، کروم و یا نیکل اضافه می کنند. این ترکیب باعث می شود تا آلیاژ ما نه تنها مستحکم تر ، بلکه نسبت به اکسایش و واکنش دادن و تبدیل شدن به زنگ آهن جلوگیری کند. از بیشرین میزان استفاده فولاد زنگ نزن یا همان ضد زنگ ، در لوازم و ظروف خانگی ، قابلمه و برخی تجهیزات کاری همچون سیم چین و … استفاده می شود.
 3. خرید فولاد در کرمانشاه ، بیشتر از نوع ساختمانی است که برای استفاده آن ها در ساخت و ساز ها اسفاده می شود. زیرا که خرید فولاد در کرمانشاه ، همواره بری ساخت و ساز و است و این میزان ساخت و ساز نه تنها در کرمانشاه ، بلکه در سایر استان ها نیز رونق دارد و از میزان خرید فولاد بهره مند هستند. نکته این جاست که برخی از ساختمان های امروزی ، بر پایه تیزاهن بالا می آیند و از بتن و میلگرد استفاده نمی شود. از همین جهت استفاده از فولاد در سازه های ساختمانی ، نه تنها به عمر و استحکام آن می افزیاید ، بلکه باعث می شود تا از فولاد و تیرآهن با حجم کمتری برای ساخت سازه استفاده کرد.
 4. مورد مهم بعدی در خصوص خرید فولاد در کرمانشاه ، برای ساخت ابزار است. مستحکم بودن نوع پر کربن این آلیاژ باعث شده تا در ابزار هایی که خاصیت برشی و قطع کردن دارد و یا باید برای سفت کردن و کاربرد های دیگر از یک وسیله مستحکم و تیز استفاده شود را این آلیاژ انجام میدهد. خرید فولاد در کرمانشاه از نوع پر کربن و ابزاری نیز برای ساخت ابزار ها متفاوت و مقاوم ، بسیار پر استفاده و پر کاربرد هستند. از این رو خاصیت های زیاد و مشابهی نسبت به آلیاژ های قبلی دارد. هم ضد زنگ هستند ، هم ضد مغناطیس. هم مستحکم هستند و هم در درمای بالا مقاومت خوبی دارند.
 5. خرید فولاد جوشکاری در کرمانشاه ، مورد بعدی است که در خصوص آن می  خوانید ، آهنگران برای استفاده از و انجام فعالیت های خود به مواد اولیه ای چون فولاد نیاز دارند و در میان آنان استفاده از عنصر و آلیاژی که خواص بالا در استحکام و مقاومت و همچنین جوش پذرییر عالی دارند ، بسیار محبوب است.در نظر داشته باشید که نهتنها اهنگران، بلکه سایر افراد همانند شرکت های شخصی ، تولیدی و دولتی نیز می توانند از این فلز برای ساخت دستکاه ها و ماشین آلات استفاده کنند.

قبل از خرید فولاد در کرمانشاه بهتر است بدانید که …

در این قسمت از مقاله خرید فولاد در کرمانشاه برای شما 5 مورد را آماده کردیم تا با طریق آن بتوانید بهترین خرید فولاد در کرمانشاه را تجربه کنید.

 1. کسب دانش در حووه انواع فولاد و ویژگی های کلی آن ها در حوزه و حیطه کاریتان
 2. درخواست مشاوره از مشاوران و کارشناسان حوزه کاری خود و یا فروشگاه فولاد مورد نظر
 3. تعیین میزان و مقداری که به فولاد نیاز دارید ، نسبت به کاری که می خواهید انجام دهید
 4. نهایی کردن تعداد و قیمت به صرفه نسبت به کیفیت درخواستی در خرید فولاد
 5. تطابق دادن فاکتور خرید با لیست خرید خودتان نسبت به محصولاتی که در خرید فولاد دریافت کردید

بیشتر بخوانید : خرید تیرآهن در اصفهان

راه های خرید فولاد در کرمانشاه به چه صورت است؟

شما می توانید برای خرید فولاد در کرمانشاه از شرکت تامین فولاد باختر ، به دو طریق تهیه فولاد خود را انجام دهید.

1- به صورت تلفنی و ثبت سفارش از طریق تلفن با شرکت و کارشناس مربوطه

2- ثبت سفارش و خرید فولاد مورد نظر از وب سایت ما یعنی تامین فولاد باختر.

به راحتی محصولات خود را در فروشگاه ما سرچ کنید و در هر تعدادی که نیاز دارید ، بعد از پرداخت و ثبت سفارش ، تا تمام پروسه جمع آوری و ارسال فولاد مورد نظر به صورت کاملا حرفه ای و ایزوله صورت گیرد.

شرکت تامین فولاد باختر ، با داشتن سابقه دیرینه در حوزه تامین و فروش آهن آلات و انواع فولاد ، در تلاش است که بهترین خدمات ، بهترین کیفیت با نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد تا اعتماد آن ها را جلب و مشتریانی وفادار برای خود داشته باشد.

شماره تماس جهت خرید فولاد در کرمانشاه

۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | 02122556161
بیشتر بخوانید : خرید آهن در تهران
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین‌ها


بتن خود متراکم چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • بتن خود متراکم چیست؟

  بتن خود متراکم (SCC) بتنی است با کارایی بالا که قادر است تحت وزن خود و بدون انجام هیچ گونه عملیات متراکم ...

  علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟
 • 13
 • آگوست
 • علت افزایش قیمت آهن آلات چیست؟

  تشریح دلایل اصلی افزایش قیمت میلگرد در بازار داخلی و در شرایط رکودی آخرین به روز رسانی ۹۸/۱۱/۰۷ جواب : کمبود آهن ...

  میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد
 • 13
 • آگوست
 • میلگرد چیست؟ انواع و مشخصات میلگرد

  میلگرد چیست؟ میلگرد یا آرماتور، فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  ۰۹۱۲۱۴۶۹۰۷۲ | ۰۲۱۲۶۷۲۰۹۵۰

  آدرس

  پاسداران، خیابان گلنبی، پلاک 41، واحد 10

  پست الکترونیک

  steelbakhtar@yahoo.com